Lezzetler

CHEDDARLI ADANA
/ URFA DÜRÜM

Etişleri, ilk günden beri bir lezzet efsanesi sunuyor! Geleneksel lezzete bir de enfes cheddar peynirini ekledik. Ev yapımı lavaşı, özel sosuyla harmanlayarak arasına da ince ince dilimlenmiş patates kızartması ile ortaya efsane bir lezzet çıkarttık! Yanında tercih edeceğin diğer soslar da ve bol patates iyi gider!

DANA ŞAŞLIK DÜRÜM

Lezzet şölenine hazır mısınız? 12 saat özel sosunda marine edilmiş etiyle geleneksel lezzete yeni bir dokunuş yaparak cheddar peyniri ekledik. Şaşlığın enfes tadını peynir ile birleştirdik. Ev yapımı lavaş ile özel sosuyla harmanladığımız ince dilim patatesleri de ekledik ve efsane bir lezzet ortaya çıkarttık!

ÇÖP ŞİŞ DÜRÜM

Çöp şişini uzakta arama! Geleneksel Ocakbaşı lezzetlerini yansıttığımız bir başka lezzette burada!

SOSLU TAVUK KEBAP

Etişlerin’den, Soslu Tavuk derisiz ve kemiksiz, %100 filetodan hazırlanır. 14 farklı baharat ile 12 saat marine edilir. Tercih ettiğiniz sebzelerle ile kaplanır, içindeki orijinal cheddar sosu ve ince ince dilimlenmiş patates ile servis edilir. Yanında tercih edeceğin diğer sos ve bol patatesle iyi gider!

ÇITIR TAVUK DÜRÜM

Etişleri’nin en güzel lezzetleri biri de çıtır çıtır, içi yumuşacık çıtır tavuk! Özel olarak panelenmiş etiyle yanında bolca patates güzel gider!

EKMEK ARASI
İNEGÖL KÖFTE

Lezzete yolculuk demiştik!
%100 dana etinden katkısız ve gerçek İnegöl köfte tarifi ile hazırlanan Ekmek Arası İnegöl Köfte, Etişleri imzalı efsane ürünlerden. Kendi üretimimiz olan susamlı ekmeği ve içindeki özel sosu, soğan, turşu ve patatesler ile harika bir tercih…

HAMBURGER

Etişleri’nin burgerleri, kendi mutfağımızda üretilen %100 dana etinden, dondurulmamış burger köftelerimiz ve kendi üretimimiz olan ekmeklerle hazırlanır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen, burgerlerimiz özel sosları ve baharatları ile zenginleşir, soğan, turşu, yeşillik ile mükemmel lezzetine ulaşır.

CHEDDARBURGER

Etişleri’nin Cheddar burgerleri, kendi mutfağımızda üretilen %100 dana etinden yapılmaktadır. Burger köftelerimiz ve kendi üretimimiz olan ekmeklerle hazırlanır. Hiçbir katkı maddesi içermeyen, burgerlerimiz özel sosları ve baharatları ile zenginleşir, soğan, turşu, yeşillik ve cheddar ile mükemmel lezzetine ulaşır.

İNEGÖL KÖFTE

Köftenin doyurucu hali burada!
Mutfağımızda %100 dana etinden, dondurulmamış köftelerimiz ve kendi üretimimiz olan sıcacık pide üzerinde servis edilir. Yanında domatesi, biberi ve piyazı da olmazsa olmazıdır! İşimizin asıl sırrı yanında servis ettiğimiz sosta saklı! Bir de patatese kim hayır diyebilir ki?

SOKAK KÖFTESİ

Köftenin en zevkli hali burada!
Etişleri, mutfağında %100 Dana Etinden, dondurulmamış köftelerimiz ve kendi üretimimiz olan sıcacık pide üzerinde servis edilir. Yanında domatesi, biberi ve piyazı da olmazsa olmazıdır! Patatesini eksik etmemek lazım. İşimizin asıl sırrı yanında servis ettiğimiz sosta saklı!